Saanich Commonwealth Place - Site License      2019-02-23 - 5:46 PM
     1st Annual Ostara Invitational - 2019-02-22 to 2019-02-23      
 
 Event 6  Boys 15 & Under 100 LC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Butler, Addison        14 CASC              1:13.73    1:12.66  
  2 Baker, Bryce           15 ISC               1:16.86    1:14.74  
  3 BennettS14SB14SM14, N  15 RAC               1:12.82    1:15.69  
  4 Liew, Danael           14 CASC              1:17.82    1:16.00  
  5 Robertson, Arran       14 Uvic-Pcs          1:14.31    1:16.43  
  6 Woodrow, Hayden        15 CASC              1:12.60    1:16.80  
  7 Orton, Oliver          14 NRST              1:18.11    1:17.45  
  8 Finlayson, Euain       14 VPSC              1:28.23    1:17.51  
 -----------------------------------------------------------------
  9 Lee, Kaleb             14 ISC               1:21.66    1:17.83  
 10 Mak, Marcus            14 ISC               1:17.85    1:18.17  
 -----------------------------------------------------------------
 11 Gaine, Caleb           14 CASC              1:32.49    1:18.38  
 12 Milne, Isaac           15 CASC              1:20.08    1:19.48  
 13 Gilbert, Dexter        15 Uvic-Pcs          1:21.61    1:21.46  
 14 Warner, Declan         14 ISC               1:21.56    1:21.81  
 15 Clifford, Roan         14 CASC              1:28.35    1:23.42  
 16 Jimenez Alcocer, Alej  15 Uvic-Pcs          1:21.26    1:26.55  
 17 MacDonald, Will        15 RAC               1:26.63    1:27.23  
 18 Joyal, Mathis          15 TYEE              1:30.25    1:36.39  
 19 Mbobela, Simon         12 RAC               1:55.17    1:44.08  
 
 Event 6  Boys 16 & Over 100 LC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
  1 Ketchin, Matthew       20 CASC              1:09.27    1:07.94  
  2 Ballarin, Henrique     16 Uvic-Pcs          1:07.46    1:08.11  
  3 RobertsonS8SB7SM8, Ca  17 TYEE              2:26.10    2:36.44