Saanich Commonwealth Place - Site License      2019-02-23 - 5:46 PM
     1st Annual Ostara Invitational - 2019-02-22 to 2019-02-23      
 
 Event 14  Boys 15 & Under 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Woodrow, Hayden        15 CASC              2:23.16    2:22.11  
  2 Mbobela, Jakob         15 RAC               2:20.84    2:22.29  
  3 Liew, Danael           14 CASC              2:24.35    2:23.66  
  4 Gaine, Caleb           14 CASC              2:28.74    2:26.17  
  5 Sheehan, Dawson        14 CASC              2:29.14    2:28.52  
  6 Finlayson, Euain       14 VPSC              2:44.06    2:31.45  
  7 Jimenez Alcocer, Alej  15 Uvic-Pcs          2:27.47    2:34.79  
  8 Rockson, Alexander     15 DST               2:44.72    2:35.29  
 -----------------------------------------------------------------
  9 Dong, Preston          14 VPSC              2:44.11    2:35.78  
 10 Huang, Dominic         14 ISC               2:32.62    2:37.11  
 -----------------------------------------------------------------
 11 Stephen, Stewart       15 NRST              2:35.22    2:38.89  
 12 Robertson, Arran       14 Uvic-Pcs          2:36.65    2:39.36  
 13 Orton, Oliver          14 NRST              2:44.94    2:40.70  
 14 Mitchell, Matthew      14 TYEE              2:38.87    2:41.39  
 15 Errhouni, Adam         14 TYEE              2:49.99    2:42.16  
 16 Warner, Declan         14 ISC               2:39.54    2:42.67  
 17 MacDonald, Will        15 RAC               3:07.52    2:51.08  
 18 Kroot, Jeremy          13 NRST              3:02.09    3:00.85  
 19 Joyal, Mathis          15 TYEE              3:22.68    3:20.08  
 20 Mbobela, Simon         12 RAC               3:42.26    3:30.13  
 -- Werner Enns, Kadin     13 CASC              2:33.69         DQ  
 
 Event 14  Boys 16 & Over 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
  1 Ketchin, Matthew       20 CASC              2:10.63    2:13.58  
  2 Rambo, Jacob           17 Uvic-Pcs          2:12.39    2:14.23  
  3 Serpico, Jake          17 CASC              2:22.54    2:20.23  
  4 Brager, Jakob          16 NRST              2:18.15    2:20.66  
  5 Pratt, Kian            16 CASC              2:19.00    2:20.72  
  6 De Pol, Tayden         16 NRST              2:18.12    2:21.33  
  7 Cowan, Jordan          16 Uvic-Pcs          2:21.71    2:23.38  
  8 Windsor, Jacob         22 CASC              2:25.55    2:23.85  
 -----------------------------------------------------------------
  9 Ballarin, Henrique     16 Uvic-Pcs          2:22.61    2:25.42  
 10 Medler, Alex           16 ISC               2:25.36    2:28.51  
 -----------------------------------------------------------------
 11 Harvey, Aidan          16 WGB               2:24.72    2:29.75  
 12 Pena, Felipe           17 Uvic-Pcs          2:33.85    2:32.00  
 13 Stannard, Ethan        16 NRST              2:34.94    2:34.36  
 -- Shields, Aidan         17 ISC               2:18.96         DQ  
 -- Chapman, Thomas        16 Uvic-Pcs          2:13.99         DQ