Saanich Commonwealth Place - Site License     11/12/2023 - 12:00 PM
       2023 PCS Christmas Cracker - 08/12/2023 to 10/12/2023        
 
 Event 12  Boys 12 & Under 1500 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kingston, Emmitt       12 OSC              19:07.99   19:15.20  
 
 Event 12  Boys 13-14 1500 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Yamamoto, Jin          13 LOSC             17:11.05   17:21.59  
  2 Greenwood, Nolan       14 UVPCS            18:25.00   17:53.28  
  3 Gonzales, Colton       14 LCSC             20:04.38   17:55.24  
  4 Tchaouchev, Constanti  14 UVPCS            18:47.89   17:55.62  
  5 Zhang, Brandon         14 UVPCS            18:20.00   18:09.70  
  6 Leung, Jaden           14 GATOR                  NT   18:10.03  
  7 Yeulett, Andrew        14 ISC              22:30.16   19:59.92  
  8 Damian, Sebastian      14 UVPCS            21:24.74   20:02.76  
  9 Abbas, Qasim           14 ISC              21:15.05   20:39.22  
 
 Event 12  Boys 15 & Over 1500 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Cole, Tanner           17 OSC              15:48.04   15:24.49  
  2 Weaver, Noah           16 ISC              15:55.33   15:43.82  
  3 Gyorfi, Aiden          15 OSC              16:40.49   15:44.92  
  4 Chilton, Andrew        16 Keyano           16:18.68   16:08.60  
  5 Edwards, Drew          21 UVPCS            15:41.62   16:23.28  
  6 Camaraire, Alex        15 UVPCS            16:48.61   16:26.38  
  7 Van Maren, Jasper Joo  18 UVIC             16:45.55   16:26.57  
  8 Arena, Andrea          16 UVPCS            16:55.82   16:34.90  
  9 Buhler, Tucker         16 OSC              17:28.53   17:01.74  
 10 Medler, Samuel         17 ISC              18:06.32   17:12.68  
 11 Lee, Rubin             15 UVPCS            17:18.30   17:19.52  
 12 Putland, Douglas       15 ISC              18:50.00   18:29.89  
 13 Park, Eugene           16 GATOR            18:55.55   18:49.45  
 14 Schneider, Jacob       15 ISC              18:59.79   19:15.15  
 -- Slinn, Calvin          20 UVIC             15:35.06         DQ