Saanich Commonwealth Place - Site License     11/12/2023 - 12:00 PM
       2023 PCS Christmas Cracker - 08/12/2023 to 10/12/2023        
 
 Event 21  Girls 12 & Under 200 SC Meter Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team              Prelims     Finals        
==================================================================
                        === A - Final ===                         
 
  1 Bakhshi, Tania         12 UCSC              2:46.61    2:44.00  
  2 Chen, Ada              11 UVPCS             2:57.80    2:55.04  
 
                      === Preliminaries ===                       
 
 -- Canon, Sarah           12 LOSC                  DQ              
 
 Event 21  Girls 13-14 200 SC Meter Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team              Prelims     Finals        
==================================================================
 
                        === A - Final ===                         
 
  1 Carey, Elle            14 Keyano            2:31.30    2:28.58  
  2 Felt, Alanna           14 ISC               2:34.48    2:30.69  
  3 Bullock, Sophia        13 UCSC              2:41.46    2:36.64  
  4 Paoletich, Tiana       13 ISC               2:37.34    2:37.21  
  5 Chernenkoff, Mila      13 UVPCS             2:44.66    2:43.48  
  6 Weaver, Kaiya          14 ISC               2:43.77    2:44.73  
  7 Pratt, Tanner          13 OSC               2:45.82    2:44.92  
  8 Fidler, Maddy          14 OSC               2:53.72    2:52.16  
 
                      === Preliminaries ===                       
 
  9 Valeva, Raleya         14 UVPCS             2:56.23             
 10 Park, Seah             13 LOSC              3:07.91             
 11 Holloway, Theodora     13 UCSC              3:13.79             
 12 Dukelow, Anna          13 UCSC              3:31.59             
 
 Event 21  Girls 15 & Over 200 SC Meter Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team              Prelims     Finals        
==================================================================
 
                        === A - Final ===                         
 
  1 Gigovic, Matea         15 KSC               2:20.12    2:18.09  
  2 Romstead, Georgia      19 UVIC              2:21.95    2:21.52  
  3 Rupert, Bridget        17 UVPCS             2:25.43    2:24.96  
  4 Dooling, Paige         18 UVIC              2:25.51    2:26.26  
  5 Hawes, Imogen          16 ISC               2:28.70    2:27.26  
  6 Price, Taylor          16 ISC               2:32.21    2:31.17  
  7 Wagenseil, Vida        16 OSC               2:42.58    2:39.14  
  8 Ronque, Rachel         16 GATOR             2:43.18    2:41.40  
 
                      === Preliminaries ===                       
 
  6 Warrington, Mack       20 UVIC              2:29.51             
 10 Zhao, Tracy            15 UVPCS             2:49.97             
 11 Khazaal, Jennah        17 OSC               2:58.29             
 12 LeCorre, Kida          15 LOSC              3:02.52             
 13 Chan, Vanea            16 UCSC              3:11.17             
 -- Rideout, Shaela        17 KSC                   NS              
 -- Pahl, Kayla            16 OSC                   NS