Saanich Commonwealth Place - Site License     11/12/2023 - 12:01 PM
       2023 PCS Christmas Cracker - 08/12/2023 to 10/12/2023        
 
 Event 33  Girls 12 & Under 800 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Slee, Lena             12 Keyano            9:58.29   10:01.10  
  2 Chen, Ada              11 UVPCS            10:39.07   10:32.33  
  3 Blaind, Eden           12 UVPCS            10:47.65   10:43.41  
  4 Hill, Averie           12 UVPCS            10:51.56   10:46.91  
  5 Leong, Zoe             12 UVPCS            11:13.90   11:14.83  
  6 McLaren, Katie         12 UVPCS            12:04.16   11:42.02  
  7 Talbot, Audrey         11 SwimFaster       12:17.10   12:32.73  
  8 Van Essen, Cedar       10 SwimFaster       12:45.53   12:36.71  
  9 Jung, Katie            12 SwimFaster       12:40.29   12:38.21  
 10 Finkelstein, Hannah    11 SwimFaster       13:31.39   13:07.51  
 11 Reed, Anabelle         11 SwimFaster       13:36.10   13:36.76  
 
 Event 33  Girls 13-14 800 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Naus, Sailor           14 ISC               9:18.47    9:19.07  
  2 Weaver, Kaiya          14 ISC               9:26.70    9:20.48  
  3 Crane, Kiera           14 Keyano            9:50.00    9:42.56  
  4 Chin, Sophia           14 Keyano            9:50.72    9:44.54  
  5 Morgantini, Emily      14 OSC              10:11.17    9:47.63  
  6 Chan, Shawn            13 UCSC             10:32.64   10:06.14  
  7 Housden, Everleigh     13 LOSC             10:34.16   10:38.07  
  8 Gibbs, Katarina        14 UCSC             11:06.99   10:41.65  
  9 See, Shana             14 LOSC             10:50.07   10:55.51  
 10 Pratt, Tanner          13 OSC              11:09.85   11:00.59  
 11 Valeva, Raleya         14 UVPCS            11:34.58   11:08.60  
 -- Adler, June            14 UVPCS            10:48.52         NS  
 
 Event 33  Girls 15 & Over 800 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Fleming, Molly         16 KSC               9:02.81    9:03.24  
  2 Wilson, Corah          18 UVIC              9:00.04    9:22.23  
  3 Cabral, Emma           20 UVIC              9:00.76    9:22.30  
  4 Gunnsteinsdottir, Anj  17 SwimFaster        9:42.65    9:35.94  
  5 Wuetherick, Lara       16 Keyano           10:05.90    9:41.31  
  6 Dunn, Elleri           21 UVIC              9:13.28    9:41.91  
  7 Preece, Bronwyn        16 KSC              10:19.65    9:52.73  
  8 Warawa, Grace          17 ISC              10:02.41   10:07.93  
  9 McNamara, Holly        18 UVIC              9:44.88   10:12.01  
 10 Beauchesne, Sophie     18 UVIC             10:30.34   10:18.59  
 11 Jaremko, Julia         15 Keyano           10:34.89   10:19.30  
 12 Kozub, Kaitlin         15 LASC             10:42.43   10:22.33  
 13 Khazaal, Jennah        17 OSC              11:26.77   11:00.85  
 14 Orde, Millie           15 SwimFaster       11:27.82   11:17.22