Saanich Commonwealth Place - Site License     11/12/2023 - 12:00 PM
       2023 PCS Christmas Cracker - 08/12/2023 to 10/12/2023        
 
 Event 24  Boys 12 & Under 400 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Fairey, Jake           12 Keyano            5:21.13    5:16.14  
  2 Zhang, Noah            12 UVPCS             5:26.20    5:30.14  
  3 Kingston, Emmitt       12 OSC               5:37.42    5:35.43  
  4 Huculak-Payne, Xavier  12 UVPCS             5:58.51    5:47.35  
  5 Schroeder, Owen        11 UVPCS             6:06.52    5:54.52  
  6 Mali, Austin           12 ISC               6:07.61    5:58.45  
  7 MacPherson, Oliver     12 LOSC              6:10.83    6:08.54  
 
 Event 24  Boys 13-14 400 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
  1 Yamamoto, Jin          13 LOSC              4:56.57    4:56.16  
  2 Gonzales, Colton       14 LCSC              5:02.08    5:03.97  
  3 Chung, Jason           14 LOSC              5:13.98    5:05.92  
  4 Hunter, Scott          14 LOSC              5:00.70    5:08.81  
  5 Greenwood, Nolan       14 UVPCS             5:19.15    5:13.13  
  6 Leung, Jaden           14 GATOR                  NT    5:13.49  
  7 Zhang, Brandon         14 UVPCS             5:20.00    5:19.38  
  8 Tchaouchev, Constanti  14 UVPCS             5:20.86    5:22.23  
 -----------------------------------------------------------------
  9 Lowres, Reid           13 ISC               5:42.49    5:47.55  
 10 Valera, Sebastien      13 OSC               6:05.47    5:49.92  
 -----------------------------------------------------------------
 11 Lalonde, Quin          14 WGB               7:04.40    5:55.81  
 12 Yeulett, Andrew        14 ISC               5:59.61    6:04.85  
 
 Event 24  Boys 15 & Over 400 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
  1 Dreyer, Tuja           15 ISC               4:29.30    4:27.84  
  2 Hachey, Brandon        17 KSC               4:47.69    4:44.81  
  3 Lauricella, Dario      16 UVPCS             4:58.31    4:50.19  
  4 Kormendy, Brady        15 ISC               4:48.09    4:50.28  
  5 Feenstra, Kieran       16 UVPCS             4:52.34    4:50.95  
  6 Buhler, Tucker         16 OSC               4:59.79    4:55.79  
  7 Costa, Vincent         16 LOSC              5:13.93    5:03.78  
  8 Woo, Ethan             15 UVPCS             5:12.23    5:04.53  
 -----------------------------------------------------------------
  9 Murtha, Declan         15 LOSC              5:19.38    5:13.38  
 10 Medler, Samuel         17 ISC               5:17.95    5:14.54  
 -----------------------------------------------------------------
 11 Miller, Charlie        15 ISC               5:11.27    5:15.80  
 12 McKnight, Makaio       15 UVPCS             5:24.36    5:22.62  
 13 Schneider, Jacob       15 ISC               5:43.85    5:41.54  
 -- Lee, Rubin             15 UVPCS             7:03.52         DQ  
 -- de Rosnay, Simon       17 UVPCS             4:50.83         NS  
 -- Edwards, Drew          21 UVPCS             4:28.22         NS  
 -- Lipnitskiy, Ivan       15 WVOSC             6:34.00         NS  
 -- Slinn, Calvin          20 UVIC              4:33.67         NS