Saanich Commonwealth Place - Site License     2023-12-09 - 12:59 PM
       2023 PCS Christmas Cracker - 2023-12-08 to 2023-12-10        
 
 Event 521  Girls 12 & Under 200 SC Meter Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Bakhshi, Tania         12 UCSC              2:49.39    2:46.61  
                 35.78      1:17.44 (41.66)
        2:00.97 (43.53)     2:46.61 (45.64)
  2 Chen, Ada              11 UVPCS             3:02.11    2:57.80  
                 37.76      1:22.86 (45.10)
        2:10.87 (48.01)     2:57.80 (46.93)
 
 Event 521  Girls 13-14 200 SC Meter Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
  1 Carey, Elle            14 Keyano            2:29.93    2:31.30  
                 31.95      1:09.49 (37.54)
        1:50.06 (40.57)     2:31.30 (41.24)
  2 Bullock, Sophia        13 UCSC              2:48.50    2:41.46  
                 36.70      1:15.98 (39.28)
        1:58.56 (42.58)     2:41.46 (42.90)
  3 Chernenkoff, Mila      13 UVPCS             2:39.13    2:44.66  
                 35.39      1:17.18 (41.79)
        2:00.97 (43.79)     2:44.66 (43.69)
  4 Valeva, Raleya         14 UVPCS             3:13.81    2:56.23  
                 36.27      1:19.04 (42.77)
        2:06.23 (47.19)     2:56.23 (50.00)
  5 Holloway, Theodora     13 UCSC              3:40.81    3:13.79  
                 39.42      1:29.53 (50.11)
        2:21.40 (51.87)     3:13.79 (52.39)
  6 Dukelow, Anna          13 UCSC              3:29.55    3:31.59  
                 46.84      1:43.08 (56.24)
        2:37.15 (54.07)     3:31.59 (54.44)
 
 Event 521  Girls 15 & Over 200 SC Meter Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
  1 Gigovic, Matea         15 KSC               2:17.07    2:20.12  
                 31.11      1:06.60 (35.49)
        1:43.34 (36.74)     2:20.12 (36.78)
  2 Rupert, Bridget        17 UVPCS             2:24.78    2:25.43  
                 31.78      1:08.58 (36.80)
        1:46.99 (38.41)     2:25.43 (38.44)
  3 Ronque, Rachel         16 GATOR             2:32.48    2:43.18  
                 36.39      1:18.07 (41.68)
        2:00.74 (42.67)     2:43.18 (42.44)
  4 Zhao, Tracy            15 UVPCS             2:45.60    2:49.97  
                 35.23      1:17.08 (41.85)
        2:03.95 (46.87)     2:49.97 (46.02)
  5 Chan, Vanea            16 UCSC              2:53.07    3:11.17  
                 39.42      1:27.13 (47.71)
        2:19.09 (51.96)     3:11.17 (52.08)
 -- Rideout, Shaela        17 KSC               2:45.98         NS