Saanich Commonwealth Place - Site License      2023-12-10 - 9:29 AM
       2023 PCS Christmas Cracker - 2023-12-08 to 2023-12-10        
 
 Event 523  Girls 12 & Under 400 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Slee, Lena             12 Keyano            5:36.22    5:35.60  
                 35.37      1:19.23 (43.86)
        2:01.67 (42.44)     2:42.31 (40.64)
        3:31.58 (49.27)     4:21.03 (49.45)
        4:58.50 (37.47)     5:35.60 (37.10)
  2 Eames, Raina           12 ISC               6:41.78    6:23.85  
                 42.53      1:35.05 (52.52)
                                3:12.05 ( )
        4:08.48 (56.43)     5:04.90 (56.42)
        5:46.29 (41.39)     6:23.85 (37.56)
  3 Van Essen, Cedar       10 SwimFaster        6:20.45    6:39.60  
                 42.94      1:35.84 (52.90)
        2:29.00 (53.16)     3:21.21 (52.21)
        4:15.63 (54.42)     5:10.30 (54.67)
        5:55.47 (45.17)     6:39.60 (44.13)
 
 Event 523  Girls 13-14 400 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
  1 Felt, Alanna           14 ISC               5:21.07    5:20.06  
                 34.17      1:13.20 (39.03)
        1:54.59 (41.39)     2:36.81 (42.22)
        3:21.45 (44.64)     4:07.33 (45.88)
        4:44.05 (36.72)     5:20.06 (36.01)
  2 Paoletich, Tiana       13 ISC               5:35.35    5:23.59  
                 33.80      1:13.44 (39.64)
        1:55.30 (41.86)     2:36.11 (40.81)
        3:21.66 (45.55)     4:08.35 (46.69)
        4:46.53 (38.18)     5:23.59 (37.06)
  3 Montakhab, Maiysa      14 LOSC              5:16.79    5:24.43  
                 35.79      1:17.88 (42.09)
        1:59.77 (41.89)     2:40.83 (41.06)
        3:24.71 (43.88)     4:09.43 (44.72)
        4:48.08 (38.65)     5:24.43 (36.35)
  4 Beeler, Danika         14 Keyano            5:58.04    5:40.25  
                 36.28      1:18.95 (42.67)
        2:01.79 (42.84)     2:46.02 (44.23)
        3:34.57 (48.55)     4:23.86 (49.29)
        5:03.02 (39.16)     5:40.25 (37.23)
  5 Campbell, Abygail      13 Keyano            6:15.38    5:41.46  
                 36.12      1:19.63 (43.51)
        2:02.84 (43.21)     2:45.25 (42.41)
        3:36.03 (50.78)     4:27.79 (51.76)
        5:04.99 (37.20)     5:41.46 (36.47)
  6 Lobel, Mya             14 OSC               6:36.65    6:10.74  
                 38.56      1:23.01 (44.45)
        2:14.17 (51.16)     3:02.64 (48.47)
        3:57.97 (55.33)     4:53.54 (55.57)
        5:32.36 (38.82)     6:10.74 (38.38)
 
 Event 523  Girls 15 & Over 400 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
  1 Boone, Sidney          16 ISC               5:03.42    5:08.76  
                 33.61      1:11.59 (37.98)
        1:51.19 (39.60)     2:30.16 (38.97)
        3:15.07 (44.91)     3:59.92 (44.85)
        4:34.79 (34.87)     5:08.76 (33.97)
  2 Tonix, Valeria         16 ISC               5:07.00    5:11.04  
                 33.05      1:10.93 (37.88)
        1:50.32 (39.39)     2:29.43 (39.11)
        3:15.74 (46.31)     4:02.20 (46.46)
        4:37.18 (34.98)     5:11.04 (33.86)
  3 Faulkner, Breanna      16 ISC               5:25.03    5:18.61  
                 32.80      1:10.27 (37.47)
        1:52.08 (41.81)     2:33.01 (40.93)
        3:19.24 (46.23)     4:06.03 (46.79)
        4:42.84 (36.81)     5:18.61 (35.77)
  4 Slee, Maya             17 Keyano            5:23.00    5:19.52  
                 33.28      1:13.49 (40.21)
        1:52.86 (39.37)     2:31.61 (38.75)
        3:17.57 (45.96)     4:04.83 (47.26)
        4:42.76 (37.93)     5:19.52 (36.76)
  5 Lastovka, Mattea       18 OSC               5:08.56    5:22.38  
                 33.38      1:12.71 (39.33)
        1:54.92 (42.21)     2:36.51 (41.59)
        3:22.14 (45.63)     4:09.07 (46.93)
        4:46.25 (37.18)     5:22.38 (36.13)
  6 Gunnsteinsdottir, Anj  17 SwimFaster        5:18.94    5:24.30  
                 34.46      1:14.99 (40.53)
        1:54.84 (39.85)     2:34.88 (40.04)
        3:23.39 (48.51)     4:12.26 (48.87)
        4:49.11 (36.85)     5:24.30 (35.19)
  7 Paoletich, Grace       15 ISC               5:35.78    5:30.72  
                 34.50      1:15.31 (40.81)
        1:56.86 (41.55)     2:37.53 (40.67)
        3:27.40 (49.87)     4:16.80 (49.40)
        4:54.20 (37.40)     5:30.72 (36.52)
  8 Hoang, Kaylee          16 GATOR             5:35.22    5:51.28  
                 38.41      1:23.34 (44.93)
        2:07.06 (43.72)     2:50.37 (43.31)
        3:39.32 (48.95)     4:28.99 (49.67)
        5:11.95 (42.96)     5:51.28 (39.33)
 -----------------------------------------------------------------
  9 Buchanan, Kate         15 OSC               6:33.91    5:59.65  
                 38.44      1:22.66 (44.22)
        2:08.28 (45.62)     2:52.86 (44.58)
        3:41.07 (48.21)     4:31.06 (49.99)
        5:16.43 (45.37)     5:59.65 (43.22)