You are here

2019 UVPCS VIR SC Championships Meet Volunteer Summaries

If you have a question or need to change your selections after you've signed up, please send an email to volunteering@pacificcoastswimming.com.

Session: Post-Meet Cleanup (Half Session)
First Name Last Name Position Sign-up Date Swimmer or Family Name Delete link Edit link
Tim Rumball Booth and Electronics Cleanup Jan 7, 2019 Bradley, Jakob, Chelsea
Tony Dongfang Booth and Electronics Cleanup Dec 31, 2018 Bill Dongfang
Pin Li Pool Deck Cleanup Jan 3, 2019 Evelyn Li
Christopher Wood Pool Deck Cleanup Jan 27, 2019 James Wood
Adatigish Adatigish Pool Deck Cleanup Jan 4, 2019 Adatigish
Tony Dongfang Pool Deck Cleanup Dec 31, 2018 Bill Dongfang
Facesta Facesta Pool Deck Cleanup Dec 28, 2018 Facesta
Session: Pre-Meet Setup (Half Session)
First Name Last Name Position Sign-up Date Swimmer or Family Name Delete link Edit link
Tim Rumball Booth and Electronics Setup Jan 7, 2019 Bradley, Jakob, Chelsea
Sherrill Zhu Booth and Electronics Setup Dec 31, 2018 Bill Dongfang
Laura Lancaster Pool Deck Setup and Decoration Jan 13, 2019 Kali
Pin Li Pool Deck Setup and Decoration Jan 3, 2019 Evelyn Li
Tony Dongfang Pool Deck Setup and Decoration Dec 31, 2018 Bill Dongfang
Ryan Braun Pool Deck Setup and Decoration Jan 16, 2019 Mackenzie Braun
Session: Session 1
First Name Last Name Position Sign-up Date Swimmer or Family Name Delete link Edit link
Erik van Maren Timing Booth Computer (Ares) Jan 25, 2019 Jasper van Maren
Melanie Hon Timing Booth Computer (Ares) Jan 14, 2019 Sebastien Hon
Jacqui Boone Clerk-of-Course Dec 30, 2018 Sidney Boone
dana chow Clerk-of-Course Jan 23, 2019 brendan and nathan
Anamaria Medina Hospitality Jan 2, 2019 Laura Rincon
Christopher Wood Hospitality Jan 23, 2019 James Wood
Georgette Walker Hospitality Jan 11, 2019 Kieran Feenstra
Fred Denis Timing Booth Recorder (Hytek) Jan 13, 2019 Maïa
Margaret Penning Meet Manager Jan 15, 2019 UVic
Jeffrey Stevens Referee Jan 25, 2019 Jemma & Maya Stevens
Glenn Greig Referee Jan 6, 2019 unattached
Scarlet Yum Starter Jan 14, 2019 Ethan Woo
Robert Cottrell Stroke and Turn Jan 9, 2019 Nanaimo Riptide Swim Team
Willow Rupert Stroke and Turn Jan 1, 2019 Annika and Bridget
Grant Phillips Stroke and Turn Jan 21, 2019 Vikes
Joelle Maycock Stroke and Turn Jan 13, 2019 Jane
Tricia Spearing Stroke and Turn Jan 15, 2019 Teya Spearing NRST
David Reid Stroke and Turn Jan 22, 2019 Tahlia Reid
David Clouston Stroke and Turn Jan 3, 2019
Mandy Stevens Stroke and Turn Jan 21, 2019 Jemma & Maya Stevens
Anne Fabre Stroke and Turn Jan 4, 2019
Tracy Poulin Stroke and Turn Dec 31, 2018 Luke and Conor
Miki Speirs Stroke and Turn Jan 5, 2019 Bijou Speirs
Michelle Cowan Stroke and Turn Jan 10, 2019 Jordan Cowan PCS
Mary Leighton Timer Dec 31, 2018 Jessica Hier
Maggie Wang Timer Jan 11, 2019 William Song
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 Comox
Patrick McKnight Timer Jan 7, 2019 Makaio and Kalena McKnight
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 DST
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 DST
Pin Li Timer Jan 3, 2019 Evelyn Li
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 ISC
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 ISC
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 ISC
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 ISC
ALLAN CHAPMAN Timer Jan 1, 2019 Tom Chapman
LU CHEN Timer Jan 14, 2019 MARCUS CHEN
Rachel Hawes Timer Dec 31, 2018 Imogen and Teigan Hawes
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 Tyee
Laura MacGowan Timer Jan 15, 2019 CRKW
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 Tyee
Shannon Haugen Timer Jan 23, 2019 Sarah Haugen 11years old CRKW
Linette Scott Timer Jan 15, 2019 CRKW
Carly Mcmahon Timer Jan 8, 2019 Nanaimo Riptides
tara moore Timer Jan 8, 2019 Devinn Moore (NRST)
GUS MERCER Timer Jan 11, 2019 TARYN MERCER
Lee vanHalderen Timer Jan 8, 2019 Devinn Moore (NRST)
Sally Gilbert Timer Jan 25, 2019 Kate Marcovitz
Kat Duncan Timer Jan 23, 2019 Gilberts
Sarah Obee Timer Jan 3, 2019 Emma & Kiera
Sean Hier Timer Dec 31, 2018 Jessica Hier
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 Comox
Sally Gilbert Warmup Safety Marshal Jan 2, 2019 Kate Marcovitz
Charles Stephen Nanaimo Riptides Warmup Safety Marshal Jan 9, 2019 Stewart Stephen
David Clouston Warmup Safety Marshal Jan 3, 2019
Kat Duncan Warmup Safety Marshal Jan 23, 2019 Gilberts
Session: Session 2
First Name Last Name Position Sign-up Date Swimmer or Family Name Delete link Edit link
Melanie Hon Timing Booth Computer (Ares) Jan 23, 2019 Sebastien Hon
Fred Denis Chief Finish Jan 13, 2019 Maïa
Jacqui Boone Clerk-of-Course Dec 30, 2018 Sidney Boone
Emma Taylor Clerk-of-Course Jan 14, 2019 Lucy Hallett
Cathy Condy Hospitality Jan 23, 2019 Maia Denis
Kristina Bouris Hospitality Jan 9, 2019 Naeva Scott Bouris
Christopher Wood Hospitality Jan 25, 2019 James Wood
Doreen Meldrum Timing Booth Recorder (Hytek) Jan 23, 2019 Sydney Meldrum
Margaret Penning Meet Manager Jan 15, 2019 UVic
Glenn Greig Referee Jan 6, 2019 unattached
Scarlet Yum Starter Jan 14, 2019 Ethan Woo
Jeffrey Stevens Starter Jan 25, 2019 Jemma & Maya Stevens
Grant Phillips Stroke and Turn Jan 21, 2019 Vikes
Janelle Hunt Stroke and Turn Jan 2, 2019 Teagan and Cooper Hunt
Sally Gilbert Stroke and Turn Jan 2, 2019 Kate Marcovitz
Ian Scott Stroke and Turn Jan 13, 2019 Naeva Scott Bouris
David Reid Stroke and Turn Jan 22, 2019 Tahlia reid
dana chow Stroke and Turn Jan 23, 2019 brendan and nathan
Nancy Falconer Stroke and Turn Jan 12, 2019 Jack falconer
Rob Crisp Stroke and Turn Jan 13, 2019 Nolan Crisp
Griffin Hunt Timer Jan 3, 2019 Teagan and Cooper Hunt
Kathleen Fournier Timer Jan 6, 2019 Alex Camaraire
Patrick McKnight Timer Jan 7, 2019 Makaio and Kalena McKnight
Andrea Dybhavn Timer Jan 1, 2019 Isabel Dybhavn
Pin Li Timer Jan 3, 2019 Evelyn Li
Miranda Benn Timer Dec 31, 2018 Adelina Benn
LU CHEN Timer Jan 14, 2019 MARCUS CHEN
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 Comox
Kerry McArthur Timer Jan 15, 2019 CRKW
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 DST
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 ISC
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 ISC
Ruby Wang Timer Jan 14, 2019 Jamie He
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 Tyee
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 RAC
Jeff Hunt Timer Jan 3, 2019 Teagan and Cooper Hunt
Rob Crisp Warmup Safety Marshal Jan 13, 2019 Nolan Crisp
Ross Gilbert Warmup Safety Marshal Jan 23, 2019 Gilberts
Robert Cottrell Warmup Safety Marshal Jan 21, 2019 Nanaimo Riptide Swim Team
Session: Session 3
First Name Last Name Position Sign-up Date Swimmer or Family Name Delete link Edit link
Ivan Rincon Timing Booth Computer (Ares) Jan 4, 2019 Laura Rincon
Glenn Greig Timing Booth Computer (Ares) Jan 6, 2019 unattached
Melanie Hon Timing Booth Computer (Ares) Jan 14, 2019 Sebastien Hon
Jennifer Hicks Timing Booth Computer (Ares) Jan 1, 2019 Noah Hicks
Moyra Brackley Chief Finish Jan 17, 2019 UVic
Jacqui Boone Chief Finish Dec 30, 2018 Sidney Boone
Scarlet Yum Clerk-of-Course Jan 14, 2019 Ethan Woo
Dana Chow Clerk-of-Course Jan 12, 2019 Brendan and nathan
Anamaria Medina Hospitality Jan 2, 2019 Laura Rincon
Laura Lancaster Hospitality Jan 13, 2019 Kali
Sandy Eagles Hospitality Jan 13, 2019 Callie Eagles
Daniela Damian Hospitality Jan 15, 2019 Thea damian
Julie Giesbrecht (Tsun) Hospitality Jan 10, 2019 Anamika Giesbrecht
Erik van Maren Timing Booth Recorder (Hytek) Dec 31, 2018 Jasper van Maren
Lisa Feeney Timing Booth Recorder (Hytek) Jan 17, 2019 ISC
Margaret Penning Meet Manager Jan 15, 2019 UVic
Christopher Wood Please Put Me Where Needed Jan 28, 2019 James Wood
Jeffrey Stevens Referee Jan 25, 2019 Jemma & Maya Stevens
Tanya Evans Runner Jan 15, 2019 Alex Evans - Nanaimo Riptides
Christopher Poulin Starter Jan 6, 2019 Luke/Conor
Brian Bikadi Starter Jan 8, 2019 ISC
Grant Phillips Stroke and Turn Jan 21, 2019 Vikes
Janelle Hunt Stroke and Turn Jan 2, 2019 Teagan and Cooper Hunt
Willow Rupert Stroke and Turn Jan 1, 2019 Annika and Bridget
Pamela Phillips Stroke and Turn Jan 23, 2019 Vikes
Tricia Spearing Stroke and Turn Jan 15, 2019 Teya Spearing NRST
Tracy Pouluin Stroke and Turn Dec 31, 2018 Luke and Conor
Miki Speirs Stroke and Turn Jan 5, 2019 Bijou Speirs
David Clouston Stroke and Turn Jan 3, 2019
David Marcovitz Stroke and Turn Jan 25, 2019 Kate Marcovitz
Nicole Hajash Stroke and Turn Jan 14, 2019 Julia Hajash
Mandy Stevens Stroke and Turn Jan 5, 2019 Jemma and Maya
Rob Crisp Stroke and Turn Dec 30, 2018 Nolan Crisp
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 DST
Mercedes Hayduk Timer Jan 5, 2019 CRKW (Lane 2)
Allan Chapman Timer Jan 12, 2019 Tom Chapman
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 ISC
Mary Leighton Timer Dec 31, 2018 Jessica Hier
Maggie Wang Timer Jan 11, 2019 William Song
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 ISC
Kathleen Fournier Timer Jan 6, 2019 Alex Camaraire
Jacob Hier Timer Dec 31, 2018 Jessica Hier
Patrick McKnight Timer Jan 7, 2019 Makaio and Kalena McKnight
Todd Hallett Timer Jan 14, 2019 Lucy Hallett
Jessie Qin Timer Jan 11, 2019 Mello
Sarah Obee Timer Jan 3, 2019 Emma & Kiera
Rafael Ponce de Leon Timer Jan 9, 2019 Ponce de Leon
Rebecca Millard Timer Dec 31, 2018 Katie Millard
Anne-Marie van Maren Timer Jan 19, 2019 Jasper van Maren
Pin Li Timer Jan 3, 2019 Evelyn Li
Sara (Please partner with Rafael) Ponce de Leon Timer Jan 14, 2019 Ponce de Leon
Sumi Kim Timer Jan 14, 2019 Rubin Lee
Jez Millard Timer Dec 31, 2018 Katie Millard
Rebecca Vogler Timer Jan 7, 2019 RAVENSONG
Miranda Benn Timer Dec 31, 2018 Adelina Benn
Yoshiko Tchaouchev Timer Jan 1, 2019 Atanas & Constantine Tchaouchev
Rachel Hawes Timer Dec 31, 2018 Imogen and teigan hawes
Kyla or Trevor Shields Timer Jan 7, 2019 Jordyn- RAC
Ryan Hawes Timer Dec 31, 2018 Imogen and teigan hawes
Lyndsay Langlois Timer Jan 15, 2019 CRKW
Kaiyo Kuraishi Timer Jan 2, 2019 Matty Melvie
Jenny Mowat Timer Jan 8, 2019 Nrst
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 Comox
Helena Krieger Timer Jan 8, 2019 NRST
Ruth Saunders Timer Jan 11, 2019 Jacob
Yoshiko Tchaouchev Warmup Safety Marshal Jan 1, 2019 Atanas & Constantine Tchaouchev
David Marcovitz Warmup Safety Marshal Jan 2, 2019 Kate Marcovitz
Kaiyo Kuraishi Warmup Safety Marshal Jan 2, 2019 Matty Melvie
David Clouston Warmup Safety Marshal Jan 3, 2019
Session: Session 4
First Name Last Name Position Sign-up Date Swimmer or Family Name Delete link Edit link
David Hon Timing Booth Computer (Ares) Jan 23, 2019 Sebastien Hon
Tim Rumball Timing Booth Computer (Ares) Jan 7, 2019 Bradley, Jakob, Chelsea
Doreen Meldrum Chief Finish Jan 23, 2019 Sydney Meldrum
Jeff Hunt Chief Timer Jan 24, 2019 Teagan and Cooper Hunt
Scarlet Yum Clerk-of-Course Jan 14, 2019 Ethan Woo
Dana Chow Clerk-of-Course Jan 12, 2019 Brendan and nathan
Laura Lancaster Hospitality Jan 13, 2019 Kali
Ramina Sidhu Hospitality Jan 3, 2019 Kieran Hawes
Kristina Bouris Hospitality Jan 13, 2019 Naeva Scott Bouris
Cathy Condy Hospitality Jan 23, 2019 Maia Denis
Jacqui Boone Timing Booth Recorder (Hytek) Dec 30, 2018 Sidney Boone
Margaret Penning Meet Manager Jan 15, 2019 UVic
Emile de Rosnay Please Put Me Where Needed Jan 21, 2019 Simon de Rosnay
Jeffrey Stevens Referee Jan 25, 2019 Jemma & Maya Stevens
Glenn Greig Starter Jan 6, 2019 unattached
Brian Bikadi Starter Jan 8, 2019 ISC
Grant Phillips Stroke and Turn Jan 21, 2019 Vikes
Emma Taylor Stroke and Turn Jan 14, 2019 Lucy Hallett
Robert Cottrell Stroke and Turn Jan 21, 2019 Nanaimo Riptide Swim Team
Pamela Phillips Stroke and Turn Jan 23, 2019 Vikes
Sally Gilbert Stroke and Turn Jan 2, 2019 Kate Marcovitz
Michelle Cowan Stroke and Turn Jan 10, 2019 Jordan Cowan PCS
Steven Chen Timer Dec 31, 2018 Lily Chen
Patrick McKnight Timer Jan 7, 2019 Makaio and Kalena McKnight
Jessie Qin Timer Jan 11, 2019 Mello Di
Sarah Obee Timer Jan 13, 2019 Emma & Kiera
Carol Carpenter Timer Jan 9, 2019 Ponce de Leon
Ruby Wang Timer Jan 13, 2019 Jamie He
Rebecca Vogler Timer Jan 7, 2019 RAVENSONG
Andrea Mercer Timer Jan 11, 2019 TARYN MERCER
Kristen Attwell Timer Jan 22, 2019 Emma Attwell
Gus Mercer Timer Jan 11, 2019 TARYN MERCER
John Hicks Timer Jan 1, 2019 Noah Hicks
Tracy Poulin Timer Dec 31, 2018 Luke and Conor Poulin
Ryan Hawes Timer Jan 2, 2019 Imogen and teigan hawes
Niki Pandachuck Timer Dec 31, 2018 Ruby Pandachuck
Yoshiko Tchaouchev Warmup Safety Marshal Jan 1, 2019 Atanas & Constantine Tchaouchev
Jodi Stephen Nanaimo Riptides Warmup Safety Marshal Jan 9, 2019 Stewart Stephen
Sally Gilbert Warmup Safety Marshal Jan 2, 2019 Kate Marcovitz
Kaiyo Kuraishi Warmup Safety Marshal Jan 2, 2019 Matty Melvie
Session: Session 5
First Name Last Name Position Sign-up Date Swimmer or Family Name Delete link Edit link
Melanie Hon Timing Booth Computer (Ares) Jan 14, 2019 Sebastien Hon
David Hon Timing Booth Computer (Ares) Jan 14, 2019 Sebastien Hon
Jennifer Hicks Timing Booth Computer (Ares) Jan 1, 2019 Noah Hicks
Tim Rumball Timing Booth Computer (Ares) Jan 7, 2019 Bradley, Jakob, Chelsea
Jeffrey Stevens Chief Finish Jan 25, 2019 Jemma & Maya Stevens
Tracy Macdonald Hospitality Jan 17, 2019 Will Macdonald- RAC
christopher Wood Hospitality Jan 28, 2019 James Wood
Kristina Bouris Hospitality Jan 13, 2019 Naeva Scott Bouris
Christopher Wood Hospitality Jan 23, 2019 James Wood
Jacqui Boone Timing Booth Recorder (Hytek) Dec 30, 2018 Sidney Boone
Erik van Maren Timing Booth Recorder (Hytek) Dec 31, 2018 Jasper van Maren
Margaret Penning Meet Manager Jan 15, 2019 UVic
Sally Gilbert Please Put Me Where Needed Jan 27, 2019 Kate Marcovitz
Darla Zollen Please Put Me Where Needed Jan 24, 2019 Vikes
Glenn Greig Please Put Me Where Needed Jan 6, 2019 unattached
Tyler Black Please Put Me Where Needed Jan 24, 2019 Sabine Black
Leon Politano Referee Jan 21, 2019
Scarlet Yum Starter Jan 14, 2019 Ethan Woo
Christopher Poulin Starter Jan 6, 2019 Luke/Conor
Carol Zanette Stroke and Turn Jan 9, 2019 Gaby Zanette
Emma Taylor Stroke and Turn Jan 14, 2019 Lucy Hallett
Janelle Hunt Stroke and Turn Jan 2, 2019 Teagan and Cooper Hunt
Pamela Phillips Stroke and Turn Jan 23, 2019 Vikes
Tricia Spearing Stroke and Turn Jan 15, 2019 Teya Spearing NRST
Georgina Craig Stroke and Turn Jan 16, 2019 Kiah Craig (Island)
Miki Speirs Stroke and Turn Jan 5, 2019 Bijou Speirs
Tracy Poulin Stroke and Turn Dec 31, 2018 Luke and Conor Poulin
Cristina Sherren Stroke and Turn Jan 21, 2019 Vikes
Jenn Short Stroke and Turn Jan 21, 2019 Vikes
Mandy Stevens Stroke and Turn Jan 5, 2019 Jemma and Maya
Rob Crisp Stroke and Turn Dec 30, 2018 Nolan Crisp
Rachel Hawes Timer Jan 2, 2019 Imogen And teigan hawes
Kat Duncan Timer Jan 23, 2019 Gilberts
Rinaldo Zanette Timer Jan 9, 2019 GabyZanette
Lise Peters Timer Jan 17, 2019 Nick Bennett (RAC)
Maggie Wang Timer Jan 11, 2019 William Song
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 Comox
Lee Soon Choi Timer Jan 9, 2019 Kelly Choi...Nanaimo Riptides
Francis Camaraire Timer Jan 6, 2019 Alex Camaraire
Rebecca Millard Timer Dec 31, 2018 Katie Millard
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 DST
Jez Millard Timer Dec 31, 2018 Katie Millard
Shannon Confortin Timer Jan 17, 2019 Ravensong
Patrick McKnight Timer Jan 7, 2019 Makaio and Kalena McKnight
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 ISC
Rafael Ponce de Leon Timer Jan 9, 2019 Ponce de Leon
Jessie Qin Timer Jan 11, 2019 Mello Di
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 ISC
Jacquie Arnatt Timer Jan 19, 2019 Griffin Arnatt
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 RAC
Sumi Kim Timer Jan 14, 2019 Rubin Lee
Pin Li Timer Jan 3, 2019 Evelyn Li
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 Tyee
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 Tyee
Sandy Eagles Timer Jan 13, 2019 Callie Eagles
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 DST
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 Comox
Kyla Brideau Timer Jan 15, 2019 CRKW
Kasturi Naicker Timer Jan 15, 2019 CRKW
Ryan Braun Timer Jan 16, 2019 Mackenzie Braun
Megan Gilbert- To time with Kat Duncan, please. Timer Jan 23, 2019 Gilberts
Ryan Hawes Timer Jan 2, 2019 Imogen and teigan hawes
Niki Pandachuck Timer Dec 31, 2018 Ruby Pandachuck
Jessie Qin Warmup Safety Marshal Jan 11, 2019 Mello Di
Jodi Stephen Nanaimo Riptides Warmup Safety Marshal Jan 9, 2019 Stewart Stephen
Charles Stephen Nanaimo Riptides Warmup Safety Marshal Jan 9, 2019 Stewart Stephen
Robert Cottrell Warmup Safety Marshal Jan 21, 2019 Nanaimo Riptide Swim Team
Session: Session 6
First Name Last Name Position Sign-up Date Swimmer or Family Name Delete link Edit link
Tim Rumball Timing Booth Computer (Ares) Jan 11, 2019 Bradley, Chelsea, Jakob
Ivan Rincon Timing Booth Computer (Ares) Jan 4, 2019 Laura Rincon
Jeffrey Stevens Awards Organizer Jan 25, 2019 Jemma & Maya Stevens
Jacqui Boone Chief Finish Dec 30, 2018 Sidney Boone
Christopher Wood Hospitality Jan 27, 2019 James Wood
Christopher Wood Hospitality Jan 28, 2019 James Wood
Sherrill Zhu Hospitality Dec 31, 2018 Bill Dongfang
Laura Lancaster Hospitality Jan 14, 2019 Kali
Fred Denis Timing Booth Recorder (Hytek) Jan 13, 2019 Maïa
Margaret Penning Meet Manager Jan 15, 2019 UVic
Ruan Hawes Please Put Me Where Needed Jan 27, 2019 Hawes
Emile de Rosnay Please Put Me Where Needed Jan 21, 2019 Simon de Rosnay
James Wood Please Put Me Where Needed Jan 28, 2019 James Wood
Glenn Greig Please Put Me Where Needed Jan 6, 2019 unattached
Leon Politano Referee Jan 21, 2019
Scarlet Yum Starter Jan 14, 2019 Ethan Woo
Emma Taylor Stroke and Turn Jan 14, 2019 Lucy Hallett
Willow Rupert Stroke and Turn Jan 1, 2019 Annika and Bridget
Pamela Phillips Stroke and Turn Jan 23, 2019 Vikes
David Clouston Stroke and Turn Jan 3, 2019
Sally Gilbert Stroke and Turn Jan 2, 2019 Kate Marcovitz
Dave Letkeman Stroke and Turn Jan 26, 2019 Anna Letkeman
Grant Phillips Stroke and Turn Jan 21, 2019 Vikes
Lise Peters Timer Jan 17, 2019 Nick Bennett (RAC)
Steven Chen Timer Dec 31, 2018 Lily Chen
Sarah Obee Timer Jan 3, 2019 Emma & Kiera
Patrick McKnight Timer Jan 7, 2019 Makaio and Kalena McKnight
Pin Li Timer Jan 3, 2019 Evelyn Li
Niki Pandachuck Timer Jan 11, 2019 Ruby Pandachuck
Maggie Wang Timer Jan 25, 2019 William Song
John Hicks Timer Jan 1, 2019 Noah Hicks
Kathy Wang Timer Jan 25, 2019 Coco Wang
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 ISC
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 ISC
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 Tyee
Debra Lathangue Timer Jan 15, 2019 CRKW
TBA TBA Timer Jan 15, 2019 DST
Rachel Hawes Timer Jan 27, 2019 Hawes
Ross Gilbert Warmup Safety Marshal Jan 23, 2019 Gilberts
Kat Duncan Warmup Safety Marshal Jan 27, 2019 Gilberts
Robert Cottrell Warmup Safety Marshal Jan 21, 2019 Nanaimo Riptides Swim Team
David Clouston Warmup Safety Marshal Jan 3, 2019